Av. Feyza GERGER ERDAL

Feyza Gerger Erdal, 2004 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden tam burslu olarak başarı ile mezun olduktan sonra yasal avukatlık stajını tamamlayarak 2005 yılında İstanbul Barosu’na kayıt olarak avukatlık kariyerine başladı. Feyza Gerger Erdal, 2006 yılında Kent Üniversitesi (Canterbury/Birleşik Krallık)’nde Uluslararası Ticaret & Sözleşmeler Hukuku Yüksek Lisans çalışmalarını tamamladı.

Feyza Gerger Erdal birleşme ve devralmalar, şirketler ve ticaret hukuku, gayrimenkul hukuku, iş hukuku, enerji hukuku ve şirket yapılandırmaları alanlarında geniş tecrübeye sahiptir. Kendisi bir çok büyük ölçekli hukuki işlemi yönetmiş ve başarıyla sonuçlandırmıştır. Feyza Gerger Erdal başta gayrimenkul, turizm, perakende satış, enerji, telekomünikasyon, bankacılık, sigorta, sağlık, mobilya ve yemek sektörleri olmak üzere bir çok farklı sektörde yerel ve yabancı müvekkillerinin projelerinde müvekkillerini başarıyla temsil etmiştir.

Daha önce sekiz yıldan fazla bir süre uluslararası alanda hizmet veren bir hukuk bürosunda çalışan Feyza Gerger Erdal; ERDAL Hukuk Bürosu’nun kurucu ortağıdır.

E-mail: feyza@erdallaw.com