Kurumsal

Erdal Hukuk Bürosu
İstanbul, Türkiye’de kurulu bir Türk hukuk bürosudur.

Büromuz gerek yerli gerekse yabancı müvekkillerine hukuki hizmet veren bağımsız bir hukuk bürosu olarak faaliyet göstermektedir. Ortaklarımız ve avukatlarımızın uluslararası işlemlerde üst düzeyde tecrübeleri bulunmaktadır.

Büromuz, yerel ve uluslararası hukuk büroları ile olan yakın işbirliği sayesinde müvekkillerine etkin, hızlı ve verimli bir şekilde çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.

Kaliteli hizmet ve müvekkillerimizin memnuniyeti, bizim için en önemli unsurlardır.

Adalet mülkün temelidir…

Erdal Hukuk Bürosu olarak, müvekkillerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini her olayda ayrı ayrı değerlendirerek izlenmesi gereken hukuki prosedürleri belirlemekteyiz. Deneyimimiz ve ekip çalışmasına olan inancımız ile, en iyi sonuçlara ulaşmak için çalışmaktayız.

Müvekkillerimize Türkiye’de yürüttükleri faaliyetlerinde ve büyüme planlarında titiz ve güvenilir hukuki çözümler sunmaktayız. Bunun yanı sıra, başta Ankara, İzmir, Adana, Antalya olmak üzere Türkiye’nin önemli ticari merkezlerinin tamamında ve yabancı ülkelerde yakın işbirliği içinde çalıştığımız çözüm ortakları ve hukuk büroları ile mevcut işbirliğimiz sayesinde Büromuz, müvekkillerinin taleplerine hızlı bir şekilde cevap vererek zaman açısından en verimli şekilde hizmet sunmakta ve müvekkillerinin Türkiye’nin tüm bölgelerinde ve yabancı ülkelerde bulunan iş bağlantılarında karşılaştıkları hukuki hizmet ihtiyaçlarını etkin ve koordineli bir şekilde karşılayabilmektedir.