ERDAL Hukuk Bürosu Av. Arb. Tarkan ERDAL’ı Yönetici Ortak Olarak Bünyesine Dahil Ederek Kadrosunu Güçlendirmeye Devam Etmekte!

6 Oca 2016

ERDAL Hukuk Bürosu, Av. Arb. Tarkan ERDAL’ın Yönetici Ortak olarak ERDAL Hukuk Bürosu’na katılımı ile kadrosunu güçlendirmeye devam ettiğini bildirmekten mutluluk duymaktadır.

Tarkan ERDAL İstanbul Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra UCLA, Kaliforniya üniversitesinde Uluslararası Ticaret Hukuku üzerine eğitimini başarı ile tamamlamıştır. Bunun akabinde Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk alanında tezli yüksek lisansını bitirmiştir. Tarkan ERDAL halen İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Özel Hukuk Alanında doktora çalışmalarına devam etmektedir.

Tarkan ERDAL İstanbul Barosu’na kayıtlı avukatlardan olup aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Dairesi Başkanlığı’na kaydolan ilk yetkili arabuluculardandır. Tarkan ERDAL Arabuluculuk Derneği’nin kurucularından biri olmakla beraber derneğin genel sekreteri ve yönetim kurulu üyesidir. Bununla birlikte kendisi İstanbul Barosu Spor ve Spor Hukuku Komisyonu’nun aktif üyesi olduğu gibi Spor Hukuku Enstitüsü Derneği’nin de üyesidir (yedek). Kendisinin birçok hukuki konuda yazısı, röportajları, televizyon yayınları ve makaleleri bulunmaktadır. Ayrıca Türkiye Golf Federasyonu eski disiplin kurulu üyesidir. Av. Tarkan ERDAL İstanbul Adliyesi’ne bağlı bilirkişilerdendir.

Tarkan ERDAL’ın uzmanlık alanı dava, uyuşmazlık çözümü, icra, borç tahsili, tahkim, spor hukuku, iş hukuku, gayrimenkul hukuku, miras hukuku, ticaret hukuku, idare hukuku, sözleşmeler ve şirketler hukuku ve şirket birleşme ve devralmalardır.